Polijel Tırnak Bursa

Bursa Pedikür
13 Ağustos 2020
Batık Tırnak Tedavisi Bursa
13 Ağustos 2020

Polijel Tırnak Bursa

Polijel Tırnak Bursa işlemi için özenli ve titiz çalışmalar hazırlanmaktadır. Vücudumuzda her yerin bir önemi ve ayrı havası olduğu gibi tırnakların da bu konu da rolü vardır. Bakımlı ve çekici görünmek isteyen kadınların tercihlerinden biri de polijel tırnak işlemi olmaktadır. Estelif güzellik merkezi olarak bakımlı kadınların sayısını ve güzellik anlayışının artmasına yardımcı olmayı hedefliyoruz. Bakım bir bütün halde oluşturulması gereken bir işlemdir. Yalnızca bir yere odaklanmak ve güzelleştirmek yetmeyebilir. Tırnaklar en çok sorun yaşanan bölgelerdir. Hava şartları, değişen iklim ve en çok kullanılan uzuvların eller olması ile birlikte istenmeyen sorunlar yaşanabilir.

Tırnak kırılması, uzamaması ve beğenilmeyen tırnak yapısı sorunu ile polijel tırnak tercih edilen işlemlerdendir. Tırnak üzerine sürülen ve kurudukça tırnak ile bütünlük sağlayan protez tırnak modelleri arasında yer alan polijel tırnak, dayanıklılık ve ince yapısı ile ilgi çekmektedir. Tırnak duruş ve zarifliği doğru oranda etkilen bir görünüme sahiptir. El ve parmakların yapısına uygun şekilde tırnak şekil ve uzunluk analizi yapılması gerekir. Her kadının parmakları ve el şekli birbirinden farklıdır. Güzel bir görünüm için kişiye özel incelenmesi ve uygulama yapılması daha doğru olur. Bu işlemler de yapılan birçok hatalar kötü sonuçlara sebebiyet verirken, güzellik merkezimizde detaylı incelemeler ve hijyene uygun yöntemler ile gerçekleştirilmektedir.

Her zaman bakımlı tırnaklara sahip olmak isteyen kadınların tercih etmesi gereken polijel tırnak bursa işlemleri için güzellik merkezimizi ziyaret edebilir, görüşmelerde bilgilendirme alabilirsiniz. Polijel tırnak uygulamalarının en başlıca sebeplerinden biri uzamayan ve uzadıkça kırılan tırnaklar için olmaktadır. Bu sebep ile tercih eden müşterilerimizin tırnak bakımları ve istedikleri modellere göre yapılan jel sistem ile hayal ettikleri uzun ve sağlam yapıda tırnaklara sahip olmaları mümkündür. Yapılan polijel tırnak istenilen her boyutlarda sağlanabilir. Sağlamlıkları kullanıma bağlı olarak güven verecektir. Düzenli bakım ve yenilenmeleri yapıldığı sürece daha uzun ömürlü ve bakımlı kalma süresi de uzatılabilir.

Polijel tırnak tercih edecekler için kolay, pratik bakımlı tırnaklara sahip olmak çok büyük ayrıcalıktır. Özellikle yoğun tempoda çalışan kadınlar için düzenli oje sürmek, değişimi zaman alıcı olabilmektedir. Evde kendi sürdüğümüz ojelerin belirli bir ömrü olduğu için zamanla çıkma, aşınma problemleri ortaya çıkar. Bu sebeple değiştirilmesi gerekir. Zaman ayıramayanlar için kötü ve özensiz bir görünüm sağlar. Bu durumda polijel tırnak tercih etmek son derece mantıklı bir adım olacaktır. Uzun süreli kullanımlarda dahi ojede çıkma, soyulma problemleri yaşanmaz. Her an için bakımlı, temiz ve şık tırnaklara sahip olursunuz.

Polijel Tırnak Bursa

Polijel Tırnak Uygulama Tekniği

Polijel tırnak Bursa işlemlerinde Estelif güzellik merkezimizde yapılan uygulamalarda tekniğin doğru yapılması en çok dikkat edilen kriterlerdendir. Tırnak işlemlerinde kullanılan ürünün kalitesi ne kadar iyi ise işlem aynı şekilde güzel sonuç verir. Fakat kaliteli ürünler ile yanlış veya hatalı teknik uygulanarak yapılan işlem sonucu olumsuzdur. Teknik, ürün kalitesi kadar önemlidir. Polijel işlemine başlamadan önce müşterinin tırnak bakımını gerçekleştiriyoruz. Temizleme ve dezenfekte edilen tırnaklar törpülenir. Yeterince temizlenmemiş ve önceki işlemden kalıntı bulunan tırnaklara yeni bir uygulama hatalı bir davranış olur. Tırnakların arınmış ve temizlenmiş olduğundan emin olduktan sonra şekil verme ve törpüleme işlemine geçilir.

Jel formun şekil verilmesi ve tırnağa tutturulmasının ardından kuruma işlemi uygulanır. Yaklaşık 1 saat içerisinde tamamlanan bu işlemde pürüz ve son rötuşların düzenlenmesi yapılır. Polijel tırnak işlemlerinde gerçek tırnak yapısının kalınlığını bozmadan yapılan işlemlerimiz ile doğal görünüm elde edilir. İşlem tamamlanması sonrasında tırnak dizaynı ve renklendirme işlemlerine geçilir. Kalıcı veya normal oje seçenekleri bulunur. Tercihe göre çok sayıda dizayn modelleri, renk seçenekleri vardır. yılın trend renkleri ve modasına uygun uygulamalara özel katalog modellerinden yardım alabilirsiniz. Polijel tırnak uygulaması sonrasında sağlam ve bakımlı tırnaklara sahip olursunuz.

Polijel Tırnak Çıkarma İşlemleri

Polijel tırnak yapımında dikkat edilen işlemler, çıkarılırken de uygulanması gerekir. Tırnakların kendi yapısını ve sağlıklı görünümüne zarar vermeden yapılması için güzellik merkezi haricinde çıkarmaya uğraşmamak gerekir. Çıkarma işlemi dikkat gerektirir. Tırnak yapısını inceltmeden yalnızca ojeyi çıkarmak veya jel tırnağı çıkarmak gerekir. Tırnak yapısına değmeden bu işlemi gerçekleştirmek ise uzmanlar tarafından yapılan bir işlemdir. Polijel tırnak işlemlerinin sonrasında düzenli bakım yapılması ile tırnak yapısı güçlendirilir. Düzenli bakım yapılan tırnaklarda hızlı uzama veya tırnak yapısının sertleştiği gözlemlenmiştir.

Estelif Güzellik Merkezi Polijel Tırnak İşlemleri

Güzellik merkezimizde yapılan bir çok tırnak işlemleri vardır. Bunlardan biri olan polijel tırnak bursa çok araştırılan ve merak edilen işlemler arasında yer alır. Polijel uygulaması ile daha sağlam, dayanıklı ve uzun süre kullanıma müsait tırnaklar hedeflenmiştir. Tırnaklarında problem yaşayan ve uzatamayan kadınların ilk tercihi olur. Tırnak yapısına uygun olarak şekil ve modeller seçilir. Her tırnak boyutuna uygun bir işlemdir. Dayanıklı ve kolay kırılmayan yapısı ile çok uzun tırnak kullanan ve seven kadınların tercih etmesi bir diğer artısı olmuştur. Yapılan işlemler sonrası uzun süre kalıcılığı ile düzenli bakımlarının aksatılmaması gerekir. İstenilen renklerde ojeler kullanılmaya müsaittir. Yalnızca kalıcı oje kullanılması şart değildir. Zevk ve isteğe bağlı olarak merkezimizde bulunan kataloglardan model ve renk tercih edebilirsiniz.

Estelif güzellik merkezi içerisinde eğitimini almış, uzman kişiler tarafından gerçekleştirilen polijel tırnak işlemleri kaliteli ve doğal görünüme sahip olursunuz. İşlemlerde gerçek tırnağa zarar verip vermeme konusu merak edilmektedir. İşlem uzman kişiler tarafından, hijyene ve tekniklere uygun şekilde gerçekleştirildiği zaman hiçbir zararı yoktur. Ana tırnağa uygulanan işlemin doğru yapılması çok önemlidir. Tırnak bakımlarının da düzenli aralıklar da gerçekleştirilmesi gerekir. tırnak üzerine yapılan polijel ana tırnağa zarar vermemesi için tırnak nefes alan noktaları dikkate alınarak işlem sağlanır. Burada işlemin özenle yapılmasının sebebi tırnağın rahat nefes alarak büyümesini ve gelişmesini sağlamasına izin verilmek istenir.

Problemli tırnaklarda işlem yapmadan önce tırnak bakımlarının tamamlanması şartı ile uygulama yapıyoruz. Problemli tırnak dediğimiz kategori de dermatolojik işlem gerektiren tırnaklar yer alır. Sağlık açısından uygun bulmadığımız işlemlerin önce bakımlarının yapılmasını tercih ediyoruz. Varsa tırnak mantarı, tırnak sedefi gibi sorunlarının çözümünün sonrasında polijel tırnak işlemleri uygulanır. İşlemler sonrasında polijel tırnak kullanmak istemeyenlerin kendi tırnaklarına dönmesi de mümkündür. Tırnak bakımının geldiği dönemde estelif güzellik merkezinde yer alan tırnak teknisyenleri tırnakların çıkartılma işlemlerine yardımcı olur.

Çıkarılan polijel tırnaklar sonrasında doğal, ana tırnağa dönüş yapmış olursunuz. Tırnaklarda bir hasarın olmaması için polijel tırnak kullanımı esnasında bakımların düzenli ve titizlikle yapılması gerekir. Bakımlar sırasında tırnak yapısının gücünün azalmaması ve aynı kalınlıkta kalabilmesi için çeşitli bakım işlemleri ve bakım yağları kullanılmaktadır. Tırnak, kemik yapısına bağlı bir yapıdır. Beslenme, düzenli uyku tırnağın sağlıklı olmasına etki eder. Fakat yapılan işlemlerden oluşan bir sorun varsa düzenli bakım yapılmamasından kaynaklanır. Bakım yaptırmamış ve özensiz kullanan kişiler için daha sonra düzenlediğimiz bakımların uygulanması ile tırnağa canlılık ve hacim kazandırılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir