Tırnak Mantarı Tedavisi

Tırnak Mantarı Tedavi Merkezi
12 Nisan 2020
Tırnak Mantarı Tedavisi Bursa
12 Nisan 2020

Tırnak Mantarı Tedavisi

 Özellikle de havaların ısınması ile birlikte tırnak mantarlarının da oluşması artmaktadır. Genellikle ayak tırnaklarında meydana gelen tırnak mantarı başlangıçta çok ciddi bir sorun gibi görünmemektedir Ancak tedavi edilmemesi durumunda sosyal ve psikolojik anlamda ciddi sorunlar da beraberinde getirmektedir. Tırnak mantarı tedavisi için farklı tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemler ile en etkili ve kısa süre içerisinde tırnak mantarı tedavisi gerçekleştirilerek kişiler bu sorunlarından kurtulabilmektedirler. Estelif Güzellik Merkezi olarak bizler de tırnak mantarı konusunda kişilerin en sorunsuz şekilde hastalıktan kurtulmalarını sağlıyoruz. Gerekli kür tedavisi ya da lazer tedavileri ile hastaların bu sorunu en kısa süre içerisinde ve en etkili biçimde atlatmalarını sağlıyoruz. Hizmetlerimizi son derecede profesyonel bir şekilde en uygun cihazlar ile sunarak kişilerin tırnak mantar sorunlarının üstesinden gelmesini sağlıyoruz.

Tırnak Mantarı Nasıl Meydana Gelir?

Tırnak mantarı öncelikli olarak nemli ve ılık ortamlara maruz kalan tırnaklarda meydana gelmektedir. Kişiler ılık ve nemli ortamlarda uzun süre tırnaklarını maruz bıraktıkları zaman tırnak mantarı riski ile karşı karşıya kalabilmektedirler. Tırnak mantarı meydana geldiğinde birtakım belirtileri de beraberinde getirmektedir. Tırnaklarda kalınlaşma ve zaman içerisinde tırnakların kuruyarak çatlaması meydana gelebilmektedir. Aynı zamanda tırnaklarda şekil bozukluklar da meydana gelmektedir. Tırnaklar ilk başlarda beyaz bir renkte olurken zaman içerisinde üzerinde sar çizgiler de meydana gelebilmektedir. İlk zamanlarda sorun olmasa da bu durumun ihmal edilmesi halinde ilerleyen zamanlarda ciddi sorunlar meydana getirebilmektedir.

Lazerle Tırnak Mantarı Tedavisi

Lazer birçok hastalığın tedavisi için kullanılmaktadır. Bu tedavilerden bir tanesi de tırnak mantarı olmaktadır. Bu tedaviler tırnak mantarı tedavisinin son derecede ağrısız ve acısız bir biçimde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Tırnak mantarı tedavisi için lazer yönteminde kısa dalga boyları kullanılmaktadır. “Nd-Yag” olarak adlandırılmaya olan lazer ışıkları ile tırnakta meydana gelmiş olan mantar enfeksiyonu giderilmektedir. Tedavi süresi içerisinde kişiler normal gündelik hayatlarına olduğu gibi devam edebilmektedirler. Bu yöntem sayesinde son derecede etkili bir biçimde tırnak mantarı sorunundan kurtulan kişiler yeniden sağlıklarına kavuşabilmektedirler.

Tırnak Mantarı Kürü

Genellikle ayaklarda meydana gelen tırnak mantarı sorunu için bazı kişiler daha doğal yöntemler ile bu sorunlardan kurtulmak istemektedirler. Bu noktada tedavi yöntemleri arasında doğal kürler ile de bu sorunlarından kurtulabilmektedirler. Bu noktada tırnak mantarı kürü ile kişiler son derecede kolay ve en doğal olacak bir biçimde bu sorunlarından kurtulabilmektedirler. Merkezimizde bunun için uygun kürleri kullanarak tedavileri gerçekleştiriyoruz. Kürleri uygulamadan önce tırnak mantarı meydana gelmiş olan bölgeyi iyice temizliyoruz. Ardından da kür uygulaması gerçekleştirerek birkaç seans içerisinde tırnak mantarı tedavisinin tamamlıyoruz.

Neden Lazerle Tırnak Mantarı Tedavisi?

Tırnak mantarı tedavisi için farklı yöntemler kullanılmaktadır. Bunlardan bir tanesi de ağızdan ilaç almaktır. Ancak bu ilaçlar vücutta birtakım sorunlar meydana getirebilmektedir. Ancak lazer ile tedavilerde kesinlikle böyle bir durum söz konusu olmamaktadır. Bu nedenden dolayı da birçok kişi en etkili biçimde bu sorundan kurtulmak adına lazer ile tedavileri tercih etmektedirler. Kişiler tırnak mantarı tedavisi için lazer yöntemini tercih ettiklerinde hiçbir ağrı sızı olmadan birkaç seansta tedavilerini olabilmektedirler. Böylelikle de en etken ve zahmetsiz şekilde sorunlarından kurtularak sağlıklarına kavuşabilmektedirler.

Bizler Estelif Güzellik Merkezi olarak tırnak mantarı sorunları olan hastaların sorunlarını en kısa süre içerisinde gidermelerini sağlıyoruz. Profesyonel bir biçimde gerçekleştirdiğimiz işlemler sayesinde hastaların en etkili ve kısa süre içerisinde bu sorunların üstesinden geçmelerine neden oluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir