Dermapen Cilt Bakımı

Dermapen Cilt Bakımı Bursa
12 Nisan 2020
Hydrafacial Bursa Fiyat
12 Nisan 2020

Dermapen Cilt Bakımı

 Cildimiz kış aylarında soğuk, kuru havaya, yaz aylarında güneşli havaya ve her mevsim şehrin dumanlı havasına maruz kalıyor. Kendimize ne kadar iyi bakarsak bakalım cildimiz bu etkenler dahilinde oldukça yıpranıyor ve canlılığını kaybediyor. Bunun yanı sıra güneş lekeleri, akne ve akne izleri, göz ve yüzün çeşitli yerlerinde yaşa bağlı olarak da ince mimik çizgileri oluşuyor üstelik cilt daha yorgun, cansız, soluk gözüküyor. Bu noktada cilt bakımı çok önemli bir yer alıyor. Cilt bakımı düzenli bir şekilde yapıldığı takdirde cildimiz eski nemini ve canlılığını kazanarak hem daha güzel hem de daha sağlıklı görünmemizi sağlıyor. Bunun için yapılan birçok yöntem bulunur. İşinin en iyilerinden olan uzman personel ekibi ile Estelif Güzellik Merkezi cilt bakımı gibi birçok hizmeti de sizlere sunuyor.

 Dermapen Yöntemi Nedir?

 Cilt bakımı denildiğinde son zamanlarda da en çok konuşulan ve sevilen cilt bakım yöntemlerinden biri olan dermapen, cildi yeniler ve ölü derilerden arındırır. Ciltteki akne ve akne izleri içinde muhteşem bir çözüm sunan bu cilt bakımı yöntemi güneş izleri ve gözenek gibi birçok sıkıntıyı da beraberinde çözer. Dermapen cilt bakımı her cilt tipine birçok amaç için uygulanabilir. İşlemin ana mantığı mikro iğnecikler ile cilde çok hafif yaralar açarak cildin kendini onarmasını sağlamak ve bu yolla kurumuş ölü cildimizi yok ederek yerine yeni canlı cildi geri kazanır. Bu yöntemin serumla da desteklenmesi durumunda etkisi çok yüksektir.

 Ciltteki akne sayısı, lekelerin sıklığı ve izlerin derinli gibi etkenler uzmanlar ile görüşüldükten sonra en doğru program belirlenir ve tedaviye başlanır. Estelif Güzellik Merkezi sizlere en iyi şekilde yardımcı olarak uzman personel ekibi ile cilt tipinize en doğru işlem seçilir. Dermapen uygulaması son derece güvenilir bir uygulama denilebilir. Son derece güvenebileceğiniz bir ekip tarafından işlemler uygulanır. Parlak ve capcanlı çok güzel sonuçlar elde ederek Estelif Güzellik Merkezinden ayrılacağınıza eminiz. Cilt yapılan uygulama sonrasında kendisini yenileyerek canlanır ve parlaklaşır bir önceki ölü cildinizden kurtulmuş olursunuz. En önemlisi gözenek probleminiz var ise gözenek probleminiz düzenli uygulamaların sonunda yok denecek kadar azalacaktır. Ve istediğiniz genç, fresh görünüme ulaşmış olacaksınız.

Dermapen Yöntemi Nasıl uygulanır?

 Dermapen uygulanmadan önce cildinizin temiz olması gerekir. Onun için ilk başta ufak bir temizleme yapılabilir. Temizlenen yüze kişinin tercihine göre uyuşturması için krem uygulanır ve bir süre bekletilir. Öncesinde uzman ekibimiz tarafından cilt tipinize ve sizin isteğinize göre belirlemiş olduğumuz tedavi yöntemine göre işleme başlanır. İşlem esnasında belirlenen soruna yönelik seçilen serum takviyesi yapılır. Serum mikro iğnecikleri olan bir cihaz yardımıyla cildin derinlerine kadar işlemesini sağlayarak serumun etkisi arttırılır. İğnecikler serumun cildin en alt kısımlarına kadar nüfuz etmesini sağlar. Her duruma göre farklı farklı boyutları olan bu iğnecikler belirlenen tedavi sürecine, cilt tipinize ve cilt problemlerinize göre seçilir. Bu mikro iğnecikler cildinize küçük delikler açarak cildinizde küçük hasarlar açar. İğneciklerin açtığı bu küçük hasarları iyileştirmek için işe koyulan cilt serum takviyesi ile birlikte yenilenmesi hızlandırılır. Cildiniz özellikle birkaç seans sonunda tamamen parlaklığını ve canlılığını kazanmış olur. Akneli ciltler de ise büyük oranda azalma ve akne izinlerinde kaybolma görülür. Dudak çevresi ve alındaki ince çizgiler açılıyor cilt oldukça gençleşir. Fakat işlem uygulandıktan sonra güneşe çıkılmamalı ve eğer çıkılacak ise yüksek Spf’li güneş kremi ile cilt güzelce korunmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir