Bursa Tırnak Mantarı Tedavisi

Bursa Hydrafacial
6 Nisan 2020
Bursa Tırnak Mantarı
6 Nisan 2020

Bursa Tırnak Mantarı Tedavisi

Tırnak mantarı sıklıkla görülen bir rahatsızlıktır. Özellikle de ayak tırnaklarına meydana gele bu durum için farklı tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemler hemen uygulanmazsa durum daha ciddi bir boyuta ulaşabilmektedir. Bu noktada kullanılan tedavi yöntemleri ile sorun hemen giderilebilmektedir. Böylelikle de daha fazla zarar görmesinin önüne geçilmektedir. Bizler de bu noktada Estelif Güzellik Merkezi olarak tırnak mantarı tedavileri ile hastaların bu sorunlardan en etkili biçimde kurtulmalarını sağlıyoruz. En profesyonel işlemleri alanında uzman olan kişiler tarafından gerçekleştirerek kişilerin en etkili ve hızlı olacak biçimde Bursa tırnak mantarı tedavisi olarak sorunlarından kurtulmalarını sağlıyoruz.

Tırnak Mantarı Neden Oluşur?

Tırnakları nemli ve ılık ortamlarda bulundurmak tırnak mantar meydana gelmesinde en etkili sebepler arasında yer almaktadır. Eğer kişiler nemli ve ılık ortamlarda çok sık bulunuyorlar ise tırnaklar bu ortamlara uzun süre maruz kaldıklarında tırnak mantar sorunu meydana gelmektedir. Tırnaklar bu tür ortamlara uzun süre maruz kaldıklarında bir takım değişimler meydana gelmektedir. Tırnak mantarı oluşumda belirtiler şu şekilde olmaktadır;

  • Tırnaklardan koku gelmesi
  • Tırnakların kalınlaşması
  • Tırnaklarda matlaşma meydana gelmesi
  • Tırnakların kuruması ve parçalanması
  • Tırnakların kolay kırılmaya meyilli olması
  • Tırnakların şekillerinin bozulması
  • Tırnaklarda beyaz ve sar çizgiler meydana gelmesidir.

Tırnak Mantarı Tedavisi

Tırnak mantarı tedavisinde de oldukça etkili v sık kullanılan yöntemlerden bir tanesi lazer yöntemi olmaktadır. Birçok farklı hastalığın tedavisinde kullanılmakta olan lazer yine tırnak mantarının tedavilerinde de kullanılmaktadır. Lazer tedavisi sayesinde tırnak mantarları ağrı ve acı olmadan tedavi edilebilmektedir. Bu süre. İçerisinde kişiler ağrı ve acı duymadıklarından dolayı gündelik yaşantılarına son derecede normal bir biçimde devam edebilmektedirler. Bu noktada bizler de Estelif Güzellik Merkezi olarak lazer ile tırnak tedavisini en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu noktada kısa dalga boyunda olan “Nd-Yag” olarak adlandırılan dalgalar kullanmaktadır. Lazer ile kişilere tırnak mantarı tedavisini en etkili ve güvenilir olacak bir biçimde sunuyoruz. Böylelikle de kişilerin içleri son derecede rahat ederek bu tedavileri olmalarını sağlıyoruz. Profesyonel bir biçimde işlemleri alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştiriyoruz. Böylelikle de Bursa tırnak mantarı tedavisi olmak adına bizleri tercih eden kişilerin en kolay şekilde bu sorunlarından kurtulmalarını sağlıyoruz.  

Neden Lazerle Tırnak Mantarı Tedavisi?

Farklı şekillerde yapılan tırnak mantarı tedavisinde en etkili ve acısız yöntemlerden bir tanesi de lazer ile yapılan işlemler olmaktadır. Bu işlemlerin lazer ile gerçekleştirilmesi hem ağrısız acısız olmasını sağlamakta hem de en etkili biçimde olmaktadır. Bu tedavilerin kişilere herhangi bir zararı yoktur. Bununla birlikte son derecede de etkili bir biçimde mantarı gideriyor olmasından dolay tırnak mantarı sorunlarında sıklıkla tercih edilen bir tedavi biçimidir. Bu tedaviler ile kişiler en ufak bir ağrı hissi bile duymamaktadırlar. Tırnak mantarı tedavisinde kullanılan bir başka yöntem ağızdan alınan ilaçlar olmaktadır. Ancak bu ilaçlar direk olarak karaciğere zarar verebilmektedir. Ancak lazer tedavide böyle bir risk bulunmamaktadır. Yine son derecede kısa süre içerisinde etkili sonuçlar vermesinden dolay bu sorunlar karşılayan kişiler tarafından tercih edilen bir önlem olmaktadır.

Tırnak mantar tedavisi olmak isteyen kişiler merkezimize geldiklerinde lazer tedaviler ile tedavilerini en erken zaman diliminde gerçekleştiriyoruz. Bunun için genellikle beş seans tercih ediyoruz.  Günde bir toplamda be seans olacak şekilde işlemlerimizi gerçekleştirerek kişilerin en kolay biçimde bu sorundan kurtulmalarını sağlıyoruz. Yine her işlem 15 dakika kadar kısa bir süre devam ederek hastalar aynı gün gündelik yaşantılarına devam edebilmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir