Bursa Protez Tırnak

Bursa Manikür Pedikür
27 Ocak 2021
Bursa Nasır Tedavisi
27 Ocak 2021

Bursa Protez Tırnak

Tırnak bakımına önem veren ve bakımlı görünmeyi seven kişiler daha uzun süreli ulanım için protez tırnak yaptırmayı tercih edebilirler. Özellikle de yoğun tempoda sürekli olarak manikür için zaman ayıramayan kişiler uzun süreli kullanım için protez tırnak tercih edebilirler. Ancak protez tırnakların kesinlikle en hijyenik ve profesyonel şekilde yapılması gerekir. Bunun için de Bursa’da protez tırnak yaptırmak isteyen kişiler Estelif Güzellik Merkezi tarafından sunulan hizmetlerden faydalanabilirler. Yılları aşkın tecrübesi ile protez tırnak konusunda da oldukça kaliteli hizmetlerin verilmesi sayesinde, protez tırnaklar en güvenilir biçimde yaptırılabilmektedir. Manikür yaptırmaya yeteri kadar zamanları olmayan kişiler hem dayanıklı hem kalıcı hem de bakımlı tırnaklar için güzellik merkezine gelerek güvenilir bir şekilde bu uygulamayı yaptırabilirler.

Estelif Güzellik Merkezi güçlü, bakımlı ve kalıcı tırnaklara sahip olmak isteyen kadınların protez tırnak uygulamasını en güvenilir şekilde yaptırmalarını sağlıyor. Bu merkez içerisinde bütün işlemler hijyen kurallarına dikkat edilerek yapılıyor. Özellikle de el bakımı gibi son derecede hassas olan bir konuda gerekli bütün tedbirler alınıyor. Böylelikle de protez tırnak işlemleri en kaliteli malzemeler ile son derecede güvenilir ve kaliteli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Bu sayede de günlük hayatlarındaki yoğun tempo nedeniyle sürekli olarak bakımları ile ilgilenemeyen kişiler protez tırnak uygulamaları sayesinde güzel ve bakımlı ellere tek bir uygulama ile uzun süreli olacak şekilde sahip olabiliyorlar.

Protez Tırnak Nedir ve Çeşitleri Nelerdir?

Ellerin son derecede bakımlı ve güzel görünmesini sağlayan protez tırnakların üç farklı çeşidi bulunmaktadır. Akrilik protez tırnak, jel protez tırnak ve dipping protez tırnak olmaktadır. Protez tırnakların takma tırnaklara göre son derecede kolay uygulanması ve uzun süre kalıcı olması nedeniyle pek çok kadın tarafından tercih edilmektedir. Tüm bunların yanı sıra takma tırnak ile kıyaslandığı zaman son derecede doğal bir görünümü bulunmaktadır. Bu nedenle de pek çok kadın tarafından protez tırnaklar tercih edilmektedir. Ancak bu tırnakların kesinlikle güvenilir ve hijyenik bir yerde yapılması gerekir. Bu noktada Estelif Güzellik Merkezi tarafından sunulan protez tırnak hizmetleri sayesinde Bursa’da olan kadınlar güvenilir ve en hijyenik biçimde tırnaklarına bu uygulamayı yaptırabilirler. Böylelikle de uzun süre boyunca manikür derdiyle uğraşmalarına gerek kalmadan ellerinin oldukça bakımlı ve güzel görünmesini sağlayabilirler.

Estelif Güzellik Merkezi tarafından yapılan protez tırnak uygulamaları kesinlikle son derecede doğal görünmektedir. Aynı zamanda bu uygulamaların son derecede hassas ve büyük bir titizlikle yapılması nedeniyle bu işlemlerden tırnaklar da zarar görmemektedir. Son derecede dayanıklı ve kolay kolay kırılmayan bir tırnak çeşidi olması nedeniyle en çok tercih edilen protez tırnaklar, doğru ve hijyenik bir şekilde yapıldığı zaman hem tırnaklara zarar vermemekte hem de oldukça uzun süre dayanmaktadır. Bu tırnaklar için kullanılan malzemelerin kalitesi de bir hayli önemlidir. Bu noktada kullanılan malzemelerin kalıcı olması tırnağın yapısına ve yapılan protez tırnağın kalıcılığına doğrudan etki etmektedir. Bu güzellik merkezinde kullanılan malzemelerin tamamen orijinal ve kaliteli ürünler olması, protez tırak tercih eden kişilerin tırnaklarına zarar vermediği gibi uzun süre kullanmalarını da sağlamaktadır.

Uzun süre kalıcı etki gösteren ve son derecede dayanıklı olan protez tırnaklardan akrilik tırnak da Estelif Güzellik Merkezi tarafından en güvenilir şekilde yapılmaktadır. Bu tırnaklar için özel bir toz ve sıvı kullanılmaktadır. Özellikle de tırnakları ince ve çok çabuk kırılabilen kadınlar bu tırnak çeşidini tercih etmektedirler. Çok daha doğal bir görünümü olması sebebiyle en çok tercih edilen uygulama olmaktadır. Bu tırnak yapımında tırnağın boş kısımları hazırlanan özel karışı ile doldurulmaktadır. Bu tırnaklarda ojenin kalıcılığı da diğerlerine göre daha fazla olmaktadır. Diğer bir protez tırnak çeşidi de jel tırnaklardır. Bu yöntem genellikle tırnakları sağlam olan kişiler tarafından terci edilmektedir. Tırnak üzerine sürülen maddeler ışınlar ile hemen kurutularak tırnak oluşturulmaktadır. Genellikle bir ay gibi uzun bir süreye kadar dayanıklılık göstermektedir. Son olarak yapılan protez tırnaklardan birisi de dipping tırnaklardır. Bu tırnaklar akrilik tırnaklar ile aynı mantıktadır. Tek farkı ise tırnakların daha mat bir görünüme sahip olmasıdır.

Protez Tırnak Uygulanışı

Estelif Güzellik Merkezi tarafından yapılan protez tırnak uygulaması son derecede kaliteli ve titiz şekilde uygulanmaktadır. Bu noktada öncelikli olarak tırnak tipine göre hangi yöntemin tercih edileceği belirlenmektedir. Tırnak kalınlığına ve yapısına göre hangi tırnak çeşidi uygulanacaksa eğer o yöntem ile protez tırnak uygulaması yapılmaktadır. Tırnak tipine göre protez tırnak uygulama yönteminin belirlenmesi ardından tırnak üzerine ilk olarak koruyucular uygulanmaktadır. Bu durum protez yapılacak olan tırnakların havasızlıktan dolayı hasar görmesine engel olacaktır. Daha sonrasında ise malzemesine göre protez tırnak asıl tırnaklara yerleştirilmektedir. Sonrasında tırnağın dış kısmında kalan kısma da istenilen boyutta olacak şekilde akrilik ya da jel uygulaması yapılmaktadır. Bu uygulama ardından kurutulmasıyla birlikte tırnak törpülenerek pürüzsüz bir hale getirilir ve özel malzemeler ile parlaması sağlanır.

Protez Tırnaklar Ne Kadar Kullanılabilir?

Protez tırnaklar özellikle de manikür için zamanı olmayan ya da sürekli olarak uğraşmak isteyen kişiler tarafından uzun süre kullanılması gerekçesiyle tercih edilmektedir. Bu noktada Estelif Güzellik Merkezi tarafından yapılan protez tırnaklar son derecede dayanıklı ve uzun süre kalıcı biçimde yapılmaktadır. Bu sebeple de güvenilir bir biçimde protez tırnak yaptıran kişiler uzun süre boyunca bu tırnakları kullanabilmektedirler. Bu noktada tırnağın kalıcılık durumu kesinlikle kullanılan malzemeler ve uygulanış biçimleri ile de alakalıdır. İyi ve güvenilir bir yerde yaptırılan protez tırnaklar sıkıntısız bir şekilde uzun süre boyunca kullanılabilmektedir.

Estelif Güzellik Merkezi tarafından yapılan protez tırnaklar düzenli bakımı yapılarak dikkatli bir şekilde kullanıldığı zaman genellikle bir aya kadar sıkıntısız bir şekilde kullanılmaktadır. Aynı zamanda bu tırnakların önemli bir avantajı da istenilen her an çıkarılabiliyor olmasıdır. Ancak bu noktada protez tırnak yaptıran kişilerin kesinlikle çıkarma konusunda da yaptırma konusunda hassas oldukları kadar hassas davranmaları gerekmektedir. Nasıl yapımı uzman kişiler tarafından titiz bir şekilde olmalıysa çıkarması da uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde tırnaklarda ya da parmaklarda belirli bir hasar meydana gelebilmektedir.

Protez Tırnak Kimler İçin Uygundur?

Protez tırnak yaptırmak isteyen herkes bu uygulamaları güvenilir bir yerde kolaylıkla yaptırabilmektedirler. Ancak belirli durumlarda bu tırnakların kesinlikle yaptırılmaması gerektiği bilinmektedir. Bu işlemlerin tırnaklarında hiçbir sorun ya da hasar olmayan kişiler tarafından yaptırılması uygundur. Özellikle de tırnaklarında mantar enfeksiyonu olan kişilere protez tırnakların kesinlikle yapılmaması gerekmektedir. Yine bu tırnakların oldukça güvenilir ve hijyenik biçimde yapılması gerekir. Estelif Güzellik Merkezi tarafından sunulan hizmetlerin son derecede titiz ve hijyenik olması nedeniyle bu merkezde protez tırnak yaptıran kişiler genellikle sıkıntısız bir şekilde uzun süre kullanmaktadırlar. Yapılan işlemlerin son derecede hassas ve titizlikle yapılması nedeniyle tırnaklar zarar da görmemektedir. Ancak tırnaklarında mantar olan kişilere bu işlemler yapılmamaktadır. Aynı zamanda tırnakları son derecede zayıf ve kırılgan olan kişilere de tavsiye edilmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir