Bursa Polygel Tırnak

Bursa Kalıcı Oje
11 Nisan 2020
Bursa Protez Tırnak
12 Nisan 2020

Bursa Polygel Tırnak

Protez Tırnak Uygulaması Kimler İçin ve Neden yapılır?

 Protez tırnak uygulaması tırnak yiyen kişilerin tırnaklarını yemeyi bırakması için kullanılabilir. Bunun yanı sıra protez tırnak uygulaması ardından gerçek tırnak protez tırnağın altında kalır. Kişi tırnak yeme eğilimi gösterse bile kendi tırnağını değil, protez tırnağı yemeyi deneyeceği için kendi tırnağına zarar veremez. Kişinin kendi tırnağı sağlıklı bir şekilde uzamaya devam eder. Ayrıca tırnakları bir kâğıt kadar ince olan ve uzatamadığı için şikâyetçi olan kişilerinde hayallerindeki uzun ve sağlıklı tırnaklara ulaşması için protez tırnak işlemi uygulanır. Birçok kişiye çeşitli nedenle uygulanan protez tırnak aynı zamanda kalıcı ve bakımlı göstermesinden dolayı çok tercih edilir. Sürekli el tırnak bakımı için zaman ayıramayacak veya ayırmayı sevmeyen kişiler için de güzel bir yoldur. Her isteğe ve her zevke göre şekillenebilen protez tırnaklar hem sağlıklı hem de bakımlı bir görünüm oluşturarak sizi mutlu eder. https://www.estelifguzellik.com Bursa ‘da bulunan ve en iyi çalışanları ile sizleri de bekliyor.

Protez Tırnak Çeşitleri Nelerdir?

Protez tırnağın birçok mevcut çeşidi vardır. Kişinin tercihine ve isteklerine göre en doğru olan yöntem seçilmelidir. Doğru yöntem seçiminde kişinin tırnak yapısı, tırnağı ile ilgili yaşadığı problemler ve değiştirmek istediği şeyler konuşularak belirlenip ona göre bir uygulama seçilmesi daha doğru olacaktır.

Jel protez tırnak, dipping protez tırnak, akrilik protez tırnak, polygel protez tırnak en yaygın olarak kullanılan ve sevilen protez tırnak uygulamaları diyebiliriz. Jel protez tırnak için jel formunda bir ürün kullanılarak yapılır, akrilik protez tırnağa oranla daha ince bir yapıya sahiptir. Akrilik protez tırnak ise likit sıvı ve akrilik pudra ile yapılır. Oldukça kalın ve yoğun bir yapıya sahiptir. Polygel protez tırnak ise aralarında en ince yapılı olanı ve sert olanıdır. Dipping protez tırnak ise tip adı verilen takma tırnaklar takılır onun üstüne yapıştırıcı ve akrilik pudra sürülür. Güvenilir, güzel sonuç almak için Estelif Güzellik Merkezine gelebilir ve merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

Polygel Protez Tırnak Kimler Tarafından Tercih Edilmelidir?

 Polygel protez tırnak daha doğal görünen ve yapısı gerçek tırnağa daha yakın olan uygulama olduğu için doğal görünüm isteyenler bu uygulamayı daha çok severler. Doğal görüntüsünün yanı sıra parlak, canlı ve bakımlı gösterir. Polygel protez tırnak için birçok renk seçeneği de mevcuttur. Polygel işlemini yoğun iş hayatı olan kişiler, tırnak bakımıyla sürekli uğraşmadan da güzel görünmesini isteyenler tarafından tercih edilir. Ayrıca tırnak problemi olan kişiler de istediği görüntüye ulaşmak için de bu uygulamayı seçebilirler.

Polygel Protez Tırnak Ne Kadar Süre Kullanılabilir?

 Kişinin kullanma şekline göre bakım süresi uzayabilir ya da kısalabilir. Normal durumlarda ise sadece tırnağın uzamasına bağlı olarak tırnak dibinin gelmesiyle bakım yaptırılması gerekir. Düzenli bakım yapıldığı sürece herhangi bir sıkıntı oluşmayacaktır. https://www.estelifguzellik.com merak ettiğiniz sorular için giderek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Kişi protez tırnağı çıkarmak isteyene kadar protez tırnağı kullanabilir. Uzun süre kullanılmasının kişinin kendi tırnağına herhangi bir olumsuz etkisi de olmaz.

Polygel Uygulamasının Kendi Tırnağımıza Kötü Bir Etkisi Var mıdır?

  Polygel uygulaması güvenilir bir güzellik merkezinde yapıldığı sürece hiçbir kötü etkisi yoktur. Fakat yapılan kötü uygulamalar tırnağa üzücü hasarlar verebilir. İyi yapılan bir uygulamam eksi değil artı yönleri vardır. Tırnak, protez tırnağın altında kalarak normalde gelebilecek olan hasarlardan korunmuş olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir