Bursa Kalıcı Oje

Bursa Jel Tırnak
11 Nisan 2020
Bursa Polygel Tırnak
11 Nisan 2020

Bursa Kalıcı Oje

Kalıcı Oje Neden Tercih Edilmeli?

Kalıcı oje, normal ojeye göre çok daha uzun süre dayanır. Sürülen normal ojeler için bazen küçük hilelere başvururuz dayanıklı olması için yaptığımız yöntemlerdir bunlar. Üst üste süreriz bazen olmaz üstüne bir de cila süreriz ama ne yaparsak yapalım ya o oje dökülür ya da katma katman yaptığımız bu işlemler sonrasında yorgana, kıyafete, ayakkabıya olur olmadık yerlere bulaştırırız.  Kalıcı oje uygulaması ise hep pırıl pırıl, parlak ve dökülmeyen oje keyfi ile daha çok mutlu eder bizi. Eğer sağlıksız tırnaklara sahip iseniz kalıcı oje işlemi sizi çok mutlu edecektir. Normal sürdüğümüz ojenin ömrü en fazla üç ile dört gün arasında olurken kalıcı oje ile bu süre on deş gün arasındadır. Kalıcı oje kadınlar için muhteşem bir kurtarıcıdır. Kalıcı oje yapıldıktan sonra ojem soyuldu derdi kalmayacak sürekli oje yenilemeyeceksiniz. Bursa ‘da kalıcı oje için bilgi almak isterseniz https://www.estelifguzellik.com ulaşabilirsiniz.

Kalıcı Oje Nasıl Uygulanır?

 Kalıcı oje uygulaması için ilk önce istenilen oje rengi seçiliyor ardından tırnak çevresindeki etler itilip ardından törpü yardımıyla tüm tırnak törpüleniyor. Törpülenen tırnağın üstüne temizleyici sıvı dökülerek tırnak üstü silinerek törpüleme işleminden kalan tırnak parçaları uzaklaştırılıyor.  Bu işlemler sonunda kalıcı oje işlemi için hazır hale gelinmiş demektir. Başlangıç için öncelikle şeffaf bir kat atılır tırnağa, kullanılacak ojenin rengi geçip sarartmaması için bu işlem uygulanır. Bu işlem de uygulandıktan sonra tırnakları UV lamba ile 2 ya da 3 dakika fırınlanır bu işlemin bitmesi ile en güzel uygulamaya geçilir. Artık renkli kısma geçerek seçtiğimiz renkte olan ojemizi sürüyoruz ve gene UV lamba ile kurutuyoruz bu işlemi birkaç kez daha tekrarlıyoruz. Tekrarlama işlemleri bittikten sonra son olarak sürülen özel ojenin yapışkanlığını almak için gloss top uygulayarak kalıcı oje işlemimizi bitirmiş bulunuyoruz.

Kalıcı Oje İşlemi Kimler İçin Uygundur?

 Kalıcı oje herkes için uygun bir yöntemdir. Tırnaklarınız eğer ince ise ve uzatamıyorsanız kalıcı oje işlemi ile tırnaklarınızı kalınlaştırarak kırılmasını önleyerek uzamasını sağlayabilirsiniz. https://www.estelifguzellik.com gelerek sizin için uygun olan yöntemi öğrenebilirsiniz. Yoğun olduğunuz bir dönem de uygulayarak geçirdiğiniz yoğun dönemi daha keyifli ve daha öz güveniniz yüksek bir şekilde atlatabilirsiniz.

Kalıcı Ojenin Zararları Var mıdır?

Kalıcı ojenin herhangi bir zararı yoktur fakat çok sık yapılan işlemler ister istemez tırnağınızı yıpratabilir onun için kısa aralıklar ile uygulanması tırnak sağlığı bakımından daha yararlı olacaktır. İşlem yapılırken seçilen ürünler öncelikle bunu gözeterek seçilmişlerdir. https://www.estelifguzellik.com sizler için en iyi ürünler ile uygulama yapar. Ama işlemi uygulatmadan önce kalıcı oje uygulamasını kaliteli ürünler ile iyi yapan bir güzellik salonu bulunması çok önemlidir.

Kalıcı Oje Nasıl Çıkar?
Kalıcı ojenin çıkartılması için törpü yardımı ile üst tabakaya uygulanan asıl kalıcılığı sağlayan gloss top tabakası törpülenir. Törpülenen tırnak için pamuğa özel solüsyon dökülerek tırnağın etrafına alüminyum folyo ile sarılır. On beş ile yirmi dakika arasında bekledikten sonra alüminyum folyo çıkartılır. Ve son kez tırnak üstüne kalan kısımlarda temizlenerek işlem biter.

Kalıcı Ojenin Uygulanma Süresi Ne Kadar Sürüyor?

 Kalıcı ojenin uygulanması bir ya da bir buçuk saat sürer. İlk başta yapılan tırnak eti temizlenmesi ardından yapılan renklendirme işlemi ve fırınlama işlemlerinin iyi yapılması ve ojenin güzel bir şekilde tırnağa tutulması için acele etmeden en iyi şekilde yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir