Bursa Jel Tırnak

Bursa Nasır Tedavisi
27 Ocak 2021

Bursa Jel Tırnak

Jel tırnak, tırnaklarının görüntüsünden memnun olmayan ve uzun süreli değişim isteyen kişilerin tercih ettiği bir uygulamadır. Bu uygulama ile kişiler tırnaklarında daha uzun süren hoş bir görüntüye sahip olabilirler. Tırnak yeme problemleri yaşayan ya da güçsüz tırnakları bulunan kişiler tarafından tercih edilen bu uygulama yılların tecrübesiyle Estelif Güzellik Merkezi tarafından sizlere sunuluyor. Tırnak yapısı kısa olan ve uzatamayan kişiler özel günlerinde özellikle bu uygulamayı tercih edebiliyorlar. Ancak gündelik hayat içerisinde de jel tırnak kullanımını sağlayan birçok kişi mevcuttur. Kişinin yaşamına ve şartlarına göre jel tırnak boyutu ayarlanabilir. Bu nedenle kişiye uygun uzun ömürlü bir tırnak yapılması oldukça kolaydır. Tırnak yapısı ince olan ve sıklıkla tırnakları kırılan kişiler bu görüntüyü değiştirmek isteyebilir. Bu görüntüyü uzun süreliğine değiştirmek için Estelif Güzellik Merkezi, jel tırnak hizmetleri ile sizleri buluşturuyor. Jel tırnak kullanımı düşünülenin aksine oldukça sağlıklı ve olumlu sonuçlar doğuran bir uygulamadır. Bu uygulamayı yaptıran kişilerin kendi tırnakları, kullanım sırasında alttan uzamaya devam edecektir. Tırnağa dışarıdan herhangi bir müdahale olmadığı ve altta kaldığı için ise daha sağlıklı uzayacaktır. Jel tırnak çıkarıldıktan sonra kişiler, kendi tırnaklarının daha uzun ve düzgün bir şekilde uzadıklarına şahit olurlar. Bakımlı ve uzun tırnaklara kavuşmak için yapılabilecek uygulamalardan birisi de jel tırnaktır. Tırnakların sağlığının daha iyi bir hale gelmesi için yapılan bu uygulama kişinin kullanımına bağlı olarak farklı kalıcılığa sahiptir.

Jel Tırnak Hizmetini Kimler Talep Eder?

Jel tırnak hizmeti tırnaklarının sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlayamayan ve ince yapılı tırnaklara sahip olan kişiler tarafından talep edilir. Bunun yanı sıra tırnak yeme sorununa engel olamayan ve bu problemden kurtulmak isteyen kişiler de bu hizmeti tercih ederler. Yoğun bir çalışma temposuna sahip kişiler, düzenli olarak manikür yaptıramaz ve ojelerini yenileyemezler. Bu durum sonucunda da kişilerin ojelerinde dökülmeler meydana gelir ve tırnaklarının şeklinde bozulmalar gerçekleşir. Estelif Güzellik Merkezi ile sizlere sunulan bu hizmette uzun kullanım ömrü olan tırnaklara sahip olabilirsiniz. Jel tırnak, kişisel bakım için kendisine zaman ayıramayan kişiler için kurtarıcı olarak değerlendirilebilir. Jel tırnak uygulamasını kullanan kişilerin ojelerinde herhangi bir sorun yaşanmaz ve tırnak kullanıldığı sürece ilk günkü rengi ile durur.

Jel Tırnak ile Protez Tırnak Arasındaki Farklar Nelerdir?

Jel tırnak, protez tırnak uygulaması içerisinde yer alan farklı bir uygulama çeşididir. Estelif Güzellik Merkezi tarafından sizlere sunulan bu hizmet daha fazla tercih edilir. Jel tırnaklar için özel olarak üretilen jeller bu işlem esnasında kullanılır. Jeller tırnağa uygulanır ve belirli bir uzunluğa getirilir. Bu aşama esnasında tırnak üzerinde düzgün bir şekilde bulunmaz. UV ışını ile kurutulan jeller katı bir forma dönüşür. Katı hale gelen jeller törpülenerek tırnak görünümü sağlanır. Diğer tırnak uygulamalarında ise akrilik yapılı tırnaklar kullanılır. Bu tırnakların sağlam bir şekilde parmaklarda durması için araya çeşitli yapıştırıcılar uygulanır. Jel tırnak, uygulaması daha kolay olduğu için sektörde daha fazla tercih edilir. Tırnaklarında daha doğal bir görünümü tercih eden ve kendi tırnakları görünümü sağlamak isteyen kişiler için jel tırnak ideal bir seçimdir. Kişiler yaşam şartlarına ve kullanımlarına uygun olarak hangi tırnak yapısını kullanmak istediklerine karar vermelidir. Estelif Güzellik Merkezi uzmanlarımızla görüşebilir ve sizlere uygun tırnak çeşitleri için karar verebilirsiniz.

Jel Tırnak İşlemi Nasıl Uygulanır?

Jel tırnak, diğer tırnak formları ile benzer bir şekilde tırnak üzerine uygulanır. Daha ince yapıda olduğu için doğal görünümüyle öne çıkan bu tırnak, oldukça hassas bir şekilde uygulanır. Estelif Güzellik Merkezi ile görüşme yaptığınız zaman ekibimiz, sizlere uygun tırnak çeşitlerini sizlere sunacaktır. Uygulamaya başlarken tırnak detaylı bir şekilde temizlenir, tırnak etleri kesilir. Eğer kişinin tırnakları uygulamaya göre fazla uzunsa kesilerek ideal boyuta getirilir. Tırnak yüzeyi adım adım törpülenerek, jelin üzerinde konulacağı hale getirilir. Törpüleme işlemi tırnakların daha incelmesini ve üzerinde bulunacak jelin doğal bir görünüme sahip olmasını sağlar. Törpüleme işleminin sonunda kişinin tercihine göre jeller tırnak üzerine sürülür. Henüz belirli ve düzgün bir şekilde durmayan jeller, kuruması için UV ışınlarına tutulur. Kuruyan jel tırnaklara kişinin tercihine göre şekil verilir. Badem, oval, kare, kare oval, yuvarlak ve yuvarlak kare biçiminde kişinin isteğine göre tırnaklar şekillendirilir.

Tırnakların şekli kişinin gündelik yaşamda ellerini ne kadar aktif kullandığına göre değişkenlik gösterebilir. El işleri ile fazla uğraşan kişiler, tırnaklarını uzun formda yaptırırlarsa rahat bir kullanım elde edemezler. Bu alanda Estelif Güzellik Merkezi ekibimizin fikrinden ve tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Jel tırnak uygulamasının en son kısmında ise kişinin tercihine göre oje uygulanır. Oje, kişinin tercihine bağlı olarak genellikle açık tonlarda seçilir. Ojeler kalıcı duracak ve tırnakların kullanımı boyunca varlığını sürdürecektir. Kişiler isteğe göre gündelik ojeleri de kullanarak tırnaklarını farklı görünümlerle kullanabilirler. Ancak evde kullanılan ojelerin çıkarma işlemi için aseton kullanılmamalıdır. Asetonsuz olan oje çıkarıcılar tırnağın yapısına zarar vermez ve daha uzun bir kullanım ömrü sağlar. Kişiler sürekli olarak kendi ojelerini kullanmak isterlerse french yaptırarak da kullanım sağlayabilirler. French yapılan tırnaklara oje sürme işlemi daha rahat olur ve kişiler kendi istedikleri rengi kullanmakta özgür olurlar. Alışveriş mağazalarında satılan ojeler bu tırnaklar üzerinde kullanılabilir. Tırnaklara herhangi bir zarar vermez ve kullanım ömründe de bir etkiye sahip değildir. Bu nedenle açık renkte tercih edilen jel tırnak seçenekleri ile daha rahat bir kullanım gerçekleştirilir. Bakım zamanına kadar aynı rengi kullanmak isteyen kişiler ise koyu renkleri seçebilirler.

Jel Tırnak Kullanım Süresi Ne Kadardır?

Jel tırnak uygulamasını yapan merkeze göre kullanım süresi değişiklik gösterebilir. Estelif Güzellik Merkezi olarak sektördeki en kaliteli malzemeleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimize daha uzun süreli hizmeti uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz. Daima kaliteyi önemsiyor ve müşterilerimizin tırnaklarının uzun süre güzel bir görünüme sahip olması adına işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Jel tırnak yapıldıktan sonra ortalama süresi otuz gündür. Ancak bu durum kişinin tırnağının uzama süresine bağlı olarak değişebilir. Alttaki tırnak uzayarak jel yapıyı ileri atar ve doğal görünüm kaybolur. Doğal görünüm kaybolduğu zaman kişinin tırnaklarına bakım yaptırması gereklidir. Jel tırnak için her ay bakım yaptırılabilir ve uzayan tırnakların yerine üstüne jel uygulanabilir. Kişi düzenli olarak bakımlarını ve yenileme işlemlerini yaptırır ise ömrü bir yıl kadar uzun bir süredir.

Kişinin tercihine göre jel tırnağın kalış süresi bir yılı geçebilir. Düzenli olarak bakımları yapılan bir tırnağın ömrü uzun olur. Ancak tırnağın bakımları yine işlemin yapıldığı yerde gerçekleştirilmelidir. Estelif Güzellik Merkezi olarak sizlere her ay bakım hizmeti sunuyor ve gelmeniz için tarihleri belirliyoruz. Her ay ortalama bir buçuk ya da iki saat zaman ayrılarak muhteşem tırnaklara sahip olmak mümkündür. Herhangi bir acı ya da ağrının olmadığı bu işlemi almak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Merkezimizde çalışan ve alanında uzman kişilerle fikir alışverişinde bulunarak kendinize uygun tırnak işlemini seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir