Bursa El Ayak Bakımı

Bursa Cilt Bakımı
5 Nisan 2020
BURSA GÜZELLİK MERKEZİ
5 Nisan 2020

Bursa El Ayak Bakımı

Bursa El Ayak Bakımı

Cilt sağlığı bir insanın en çok dikkat etmesi gereken adımlardan bir tanesi olmaktadır. Tabi ki en çok dikkatleri çeken ve gözler önünde yer alan eller ve ayaklar da bunların başında gelmektedir. Bursa el ayak bakımı konusunda hizmetlerine devam eden Estelif güzellik merkezi şu an birçok farklı sorun için gerekli olan hizmetleri sunmaktadır. Alanında uzman kadro ile yer alan bu güzellik merkezinde tüm cihazların son teknoloji ile üretilmiş olması istenen sonuçların daha rahat bir şekilde elde edilmesine büyük oran ile yardımcı olmaktadır. İşlemler daha çok;

 • Günümüz şartlarında el ve ayak bakımı isteyen kişilerin hem sağlıklı hem de kozmetik açıdan tatmin edebilmek adın özel eğitim ve araçlar yardımı ile hizmetler sağlanır.
 • Bakım işlemleri ardından yapılan peeling uygulamaları ile parmaklardan avuç içlerine yad a ayaklarda topuklara varana kadar her noktada rahatlama ve hafifleme hissedilir.
 • Ek olarak kişilere özel olarak uygulanan ayak masajları sayesinde zihin ve beden yorgunlukları büyük oran ile aza indirilmektedir.
 • Farklılık ve kaliteli bir şekilde hizmetlerin sunulması kişilerin kendini özel hissetmesine yardımcı olacak şekilde uygulanmaktadır.

SPA El Bakımı

El ve tırnakların bakımlarını desteklemek amacı ile kullanılan yöntemlerden bir tanesidir. Ellerin durumuna göre ve tırnakların köklerinde yer alan ölü hücrelerin temizlenmesi, tırnakların kesilerek şekil verilmesi, peeling, anti-aging ürünlerinin uygulanması, maske, leke açıcı işlemlerin uygulanması ve özel serum uygulamaları ile yapılır.

Ayak Detoks

Bursa el ayak bakımı noktasında daha çok bedeni zararlı maddelerden arındırmak için uygulanan bir yöntem olmaktadır. Bu uygulama bedene daha az su tutmasını yani ödemi engellemek, metabolizma hızının artmasını sağlarken bir yandan da eklem ve kas ağrılarını azaltmak için tercih edilir. Uykusuzluk problemi çekenler için doğal bir çözüm yöntemi olmaktadır. Statik yapıda olan elektriğin bedenden uzaklaşmasını sağlamak adına tercih edilir. Bu süreç içerisinde kullanılan tüm cihazlar şu an piyasada yer alan en iyi ürünlerden oluşmaktadır. Bunun için en ufak bir sorun olması dahi söz konusu olmayacaktır.

Estelif güzellik merkezi içerisinde bu hizmetlerin yanı sıra bir yandan günümüzün en büyük problemleri olarak bilinen durumlara da uygun çözüm yolları bulunmaktadır. Bunlar;

 • Batık tırnak
 • Nasır
 • Mantar
 • Topuk çatlağı
 • Deforme Ayak
 • Protez tırnak
 • Deforme el
 • Kayıp tırnak
 • Medikal ayak bakımı olmak üzere birçok farklı işlem yerini almaktadır.

Bunların geneli için dünya genelinde kendi başarısını ispatlamış olan ve alanında gerçekten de iyi olan isimler yerini almaktadır. Bedensel sağlık söz konusu olduğu için her zaman bakıma gelen kişilerin memnun kalması ön planda tutulmaktadır. Bu alanda kullanılan cihazlardan alanında belgeli olarak hizmet veren çalışanlara ya da kullanılan ürünlerin kalitesine bir hayli dikkat edilmektedir. Ayak bakımı sırasında kullanılan medikal ürünler sayesinde ne gibi sorunlar varsa kısa sürede kurtulmak mümkün olacaktır. Bunların ardından yapılan işlemler için ayakların ve ellerin deforme durumlarına göre belirli bir süre seanslara devam edilmelidir. Dış görünüm açısından bir hayli önemli olan ellerin ve ayakların bakımı için ortalama olarak 2 ay kalıcı olan protez tırnak çeşitleri de hizmetler arasında yer almaktadır. Eller ve ayaklar için ayrı olmak üzere yapılan işlemler tırnak yapısına da bağlı olarak 6 ila 7 saat arasında bir değişiklik göstermektedir. İstediğiniz tüm hizmetler için uygun zamana randevu alarak gelebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir