Bursa Buz Lazer

Lazer Yöntemiyle Tırnak Mantarı Tedavisi
29 Şubat 2020
Bursa Cilt Bakımı Merkezleri
5 Nisan 2020

Bursa Buz Lazer

Lazer epilasyon son zamanlarda bir hayli yaygınlaşan, insanların kıl tüy gibi problemlerden yüzde seksene oranla kalıcı kurtuluşlarına yardımcı olan bir yöntemdir. Bunun yanı sıra acı eşikleri düşük olan kişilerin de gönül rahatlığı ile tercih edebilmelerine yardımcı olan buz lazer teknolojisi dikkatleri çeken bir yöntem oluyor. Bursa buz lazer epilasyon uygulaması sırasında 810 nm dalga boyutunda diode lazer teknolojisi yöntemi kullanılır. Bir yandan ileri teknolojide üretilen soğutucu mekanizmaya sahip olması her ten rengine rahatlıkla uygulanabilmesine ve en ufak acı hissedilmemesine yardımcı olmaktadır. Dört mevsim boyunca yanma ya da kızarıklık gibi durumlar olmadan uygulanabilir. Koyu renkli tenlerde dahi etkili sonuçlar vermesi ile dikkatleri çeker.

Eski tip olarak bilinen lazer uygulamalarında yüz bölgelerinde yer alan açık ve ince tüylerin olması istenen sonuçları getirmiyordu. Fakat bu Bursa buz lazer sayesinde artık mümkün ve istenen sonuçlarda yerini alabiliyor. İnce tüylere dahi çok rahat bir şekilde müdahale olması sağlandığı için istenen sonuçlar pürüzsüz bir cilt rahat bir şekilde elde edilebiliyor.

Soprano Buz Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüylerden hem acı çekmeden ve ağrı olmadan hem de hızlı bir şekilde kurtulmanın en etkili yolu Estelif güzellik merkezi soprano buz lazer epilasyonu ile artık mümkün. Beklentileri fazlası ile karşılayacak olduğu için en ufak sorun yaşamak dahi mümkün değil. Alanımızda kendimizi ispatlamış bir kuruluş olarak her ten rengine ve her tüy yapısına uygun kalıcı çözümleri sizlere de sunmak isteriz. Artık pürüzsüz bir cilde kavuşmak hayal değil. Sizler de gelin ve rahatlıkla kurtulun.

Soprano Buz Lazer Epilasyon Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Sopranu buz lazer epilasyon seansları genel olarak 6 hafta arayla verilen ve ortalama 6 ila 8 seans arası biten bir yöntemdir. Fakat bu daha çok kişilerin tüy yapılarına ve ten renklerine göre değişiklik göstermektedir. Açık ten rengi daha kısa sürede sonuca kavuşurken koyu ten renklerinde bir iki seans fark oynaması söz konusu olabilir. Tüm bedene yapılacak işlemlerin ortalama olarak 35 ile 40 dakika arası sürmesi sağlanır. Diğer cihazlara oran ile daha büyük bir başlığa sahip olması işlemlerin normale göre biraz daha kısa olmasına yardımcı olmaktadır.

Soprano Buz Lazer Epilasyon Uygulaması Ağrılı Mıdır?

Eski tip lazer uygulamaları ile buz lazer epilasyon uygulamaları kıyaslanamayacak kadar çok farklılıkları ile dikkatleri çekmektedir. Bunun nedeni de eski tip uygulamalarda soğutucu başlıkların yer almaması ve başlık kısımlarının biraz daha küçük olmasıdır. Soprano Bursa buz lazer uygulamasında en ufak ağrı ya da sızı olmasına imkan yoktur. Özel bir teknoloji ile üretilen cihazların kullanılması kişilerde büyük bir rahatlık sunmaktadır. En hassas olarak uygulanan bölgelerde dahi en ufak kızarıklık, ağrı gibi durumları olmaz. Zaten diğer cihazlardan üstün kılmasındaki en önemli etkeni de budur. Acı eşikleri düşük olan kişilerin dahi bir şikayetleri olmasına ya da acı hissetmesine neden olmayacaktır. Bu nedenle sizler de lazer epilasyon tercih ederken soprano buz lazer olmasına dikkat etmelisiniz. Sizler de lazer uygulamalarını kaliteli bir ortamda ağrısız bir şekilde istiyorsanız en kısa sürede bizlerle iletişime geçebilir ve uygun olan hizmetlerden yararlanmak adına başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir