Genital Bölge Epilasyonu

Genital Bölge Epilasyonu Nedir?

Genital bölge lazer epilasyonu günümüzde birçok kadın tarafından tercih edilen bir uygulamadır. En iyi özelliği kalıcı sonuçlar sağlamasıdır. Geleneksel yöntemler oldukça acı vericidir ve sürekli yapılması gereklidir. Lazer epilasyon tüm bu dezavantajları yok etmekte ve birçok kadın için kurtarıcı olmaktadır. Sizde istenmeyen tüylerinize veda etmek istiyorsanız, etkili ve güvenilir bir lazer uygulamasını tercih ediyorsanız, bu konuda öne çıkmayı başaran güzellik merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

genital bölge epilasyonu bursa

Lazer Epilasyon Genital Bölgeye Zarar Verir Mi?

Genital bölge kadınlar için en hassas bölgedir. Bundan dolayı işlem yapılan bölge için kullanılan cihazların önemi büyüktür. İşte bu noktada devreye en yeni teknoloji cihazların kullanılması giriyor.
Epilasyon lazerleri kıl kökünü hedef alırlar, dolayısıyla lazer ışınları vücutta yayılmazlar sadece uygulanıldığı bölge ve alan üzerinde reaksiyon gösterirler. Epilasyon lazeri sadece kıl kökünü hedef aldığı için vücutta diğer organlar üzerinde bir zarar teşkil etmezler. Fakat bu uygulama güvenilir bir yerde yapılmalıdır. Kullanılan cihazın gelişmiş bir teknolojiye sahip olması gereklidir. Hassas bölgenize en acısız ve en konforlu bu uygulamayı yaptırmak için sizi güzellik merkezimize bekliyoruz.

bursa genital bölge epilasyonu

Soprano Buz Lazer Epilasyon

Soprano Buz Lazer Epilasyon Soprano buz lazer epilasyon uygulamasını diğer lazer epilasyon uygulamalarından üstün kılan en önemli özelliği hiçbir acıya ve ağrıya sebep olmamasıdır. En hassas bölgelerde bile hastaya herhangi bir rahatsızlık vermeyen bu uygulama ağrı eşiği çok düşük olan kişilerde de dahi şikayete sebep olmamaktadır. Bursa Soprano buz lazer epilasyon konusunda bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.