Buz Lazer

Soprano Buz Lazer Epilasyon Nedir?

Soprano buz lazer epilasyon uygulamasında 810nm dalga boyunda diode lazer teknolojisi kullanılmaktadır. Buz lazer epilasyon ileri teknoloji bir soğutucu mekanizmaya sahip olduğundan tamamen acısız olup, her türlü ten rengine uygulanabilmesiyle daha cazip hale gelmektedir. Dört mevsim boyunca uygulanabilen buz lazer epilasyon koyu renk tenlerde bile etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Eski nesil lazer uygulamalarında yüz bölgesindeki tüylerin açık renk ve ince telli olması nedeniyle istenilen sonuçlara ulaşmak mümkün olmuyordu. Soprano buz lazer epilasyonun küçük bölgeler için tasarlanmış özel başlıkları, açık ve ince tüylerde bile etkili olan özel teknolojisi sayesinde yüz bölgesinde de çok iyi sonuçlar elde edilebilmektedir. Bursa Soprano buz lazer epilasyon ile ince tüylere bile müdahale edilebildiğinden cilt istenilen pürüzsüzlüğe ulaşmaktadır.

bursa buz lazer uygulaması

Soprano Buz Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüylerinizden acısız, ağrısız ve hızlı bir şekilde kurtulmak ister misiniz? Cevabınız evetse Soprano buz lazer epilasyon beklentilerinize fazlasıyla karşılık verecektir. Lazer epilasyon uygulamaları arasında en acısız yöntem olan buz lazer epilasyonu. Bursa Soprano buz lazer epilasyon denildiğinde kendini ispatlama başarısı göstermiş olan güzellik merkezimizde uygulatabilir ve hayali kurduğunuz pürüzsüz cilde kavuşabilirsiniz.

buz lazer uygulaması bursa

Soprano Buz Lazer Epilasyon Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Buz lazer uygulamasında pek çok hasta için 6 hafta arayla yapılan 6-8 seans yeterli gelmektedir. Ancak yapılan araştırmalar tamamen pürüzsüz bir cilde ulaşmak için 6 seansın uygun olacağını ortaya koymaktadır. Tüm vücuda uygulanan buz lazer uygulaması yaklaşık 35 dakika sürmektedir. Bunun sebebi Soprano buz lazer epilasyonun diğer lazer teknolojilerine oranla daha büyük bir başlığa sahip olması ve bu sayede geniş alanlara etki edebilmesidir.

Soprano Buz Lazer Epilasyon Uygulaması Ağrılı Mıdır?

Soprano buz lazer epilasyon uygulamasını diğer lazer epilasyon uygulamalarından üstün kılan en önemli özelliği hiçbir acıya ve ağrıya sebep olmamasıdır. En hassas bölgelerde bile hastaya herhangi bir rahatsızlık vermeyen bu uygulama ağrı eşiği çok düşük olan kişilerde de dahi şikayete sebep olmamaktadır. Bursa Soprano buz lazer epilasyon konusunda bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.