Amerikan Cilt Bakımı – HydraFacial

Güzel bir cilt için en önemlisi cilt sağlığıdır. Sağlıklı cilt daha bakımlı görünmemizi sağlar. Günümüz koşullarında şehir hayatı birçok toksine maruz kalmamıza neden oluyor.
Ozon tabakasının gittikçe incelmesine bağlı yeryüzüne daha fazla UV ışını ulaşmakta ve cilt üzerinde daha fazla güneş hasarı oluşmaktadır.
Toksinler ve güneş hasarı bir araya geldiğinde cilt sağlığını kaybetmeye başlıyor. Buna bir de yaşa bağlı elastikiyet kaybı eklenince ciltte erken yaşlanma belirtileri artıyor.
HydraFacial MD yukarıda bahsi geçen cilt problemlerinin hepsine aynı anda çözüm bulabilen, daha sağlıklı bir cilt için tüm cilt tiplerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş bir anti-aging bakım sistemidir.
Dermaablazyon yöntemi ile cildi derinlemesine temizleme, besleme, nemlendirme, yenileme, soyma, antioksidan koruma ve akne tedavisinin kombine edildiği bu sistem tüm dünyada kullanılmaktadır ve alanında FDA (The Food and Drug Administration) onayına sahip tek cihazdır.
2011 yılından günümüze her yıl üst üste A.B.D.’de “En İyi Cilt Yenileme Cihazı” ödülü alan HydraFacial MD günümüzde Hollywood yıldızlarının en çok tercih ettiği cilt bakım sistemidir. 2011 yılından günümüze her yıl üst üste A.B.D.’de “En İyi Cilt Yenileme Cihazı” ödülü alan HydraFacial MD günümüzde Hollywood yıldızlarının en çok tercih ettiği cilt bakım sistemidir.

HydraFacial Kullanım Alanları

 • Total cilt bakımı
 • Genişlemiş ve tıkalı gözenek tedavisi
 • Cilt tonu düzensizlikleri
 • Sebum dengelenmesi (yağlı cilt)
 • Cildin nemlendirilmesi
 • İnce çizgiler ve ince kırışıklıkların tedavisi
 • Cildin elastikiyetini arttırma
 • Akne (sivilce) tedavisi
 • Güneş hasarı, güneş lekeleri
 • Leke tedavisi
 • Cildin canlandırılması

amerikan cilt bakımı hydrafacial bursa

HydraFacial Uygulama Sonrasında Herhangi Bir Bakım Gerekir Mi?

Hiçbir özel bakım gerektirmez. Hasta sosyal yaşamına hemen geri dönebilir, makyaj yapabilir.

HydraFacial Uygulama Sonrasında Yan Etki Oluşur Mu?

HydraFacial uygulama esnasında ve sonrasında hiçbir yan etki oluşmaz. FDA onaylı son derece güvenli bir sistemdir. Cilt tahrişi gibi istenmeyen etkilerle karşılaşılmaz.

HydraFacial Kaç Seans Uygulanır?

Tedavi amaçlı uygulamalarda 2 hafta ara ile 3 seans ideal bir kürdür. Sonucun korunabilmesi için ayda bir tekrarlanması önerilir.
Daha canlı ve sağlıklı bir cilt için bakım amacı ile ayda bir derinlemesine temizlik önerilir.

HydraFacial Ağrılı Bir Uygulama Mıdır?

Ağrısız, acısız bir uygulamadır. Makyaj fırçasının yüzünüzde dolaşması gibi bir his yaratır.

HydraFacial Neden Bu Kadar Çok Tercih Ediliyor?

HydraFacial ciltteki farklı problemlerin tedavisine aynı anda cevap verebilen FDA (The Food and Drug Administration) onaylı son derece güvenli, konforlu, acısız ve pratik bir yöntemdir.
Cildi temizleyip, nemlendirip beslerken aynı zamanda cilt problemlerini de tedavi etmesi ve cildi tahriş etmemesi tercih sebebidir.
Hollywood yıldızlarının cilt bakım tercihi olması ile dünya medyasında sıklıkla yer alan bu sistem birçok ödül almıştır.
Her yıl olduğu gibi 2016 yılında da ‘En İyi Cilt Yenileme Cihazı’ ödülü HydraFacial sistemine verilmiştir.
Her yıl olduğu gibi 2016 yılında da ‘En İyi Cilt Yenileme Cihazı’ ödülü HydraFacial sistemine verilmiştir.

HydraFacial Kimlere Uygulanır?

HydraFacial kadın-erkek tüm yaş gruplarına ve en hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine her mevsimde uygulanabilir.

HydraFacial MD Tedavi Aşamaları

Vortex-Eksfoliasyon
Active-4 ™ Solüsyon kullanılarak cilt ölü hücrelerden arındırılır,daha sağlıklı bir cilt için derinlemesine temizlenir.
İçeriğindeki Laktik Asit Alfa Hidroksi Asit’tir ve cilt eksfoliasyonu yaparak cildi ölü hücrelerden arındırır, daha sağlıklı bir cilt için derinlemesine cilt temizliği yapar. Glikozamin HCL kolajen üretimini destekler, yosun özü ve maya ekstreleri ile cildi rahatlatır, hatları yumuşatır. Üre ile desteklenen bu solüsyon aynı zamanda cildi nemlendirir.

Vortex-Peeling GlySal ™Serum (glikolik ve salisilik asit karışımı) kulla nılarak kabuklanma oluşmadan peeling işlemi yapılır.
Cildin ihtiyacına göre % 7,5-% 15 ve % 30’luk formları mevcuttur.

Vortex-Ekstraksiyon
Beta-HD ™ solüsyonu kullanılarak patentli Vortex emme teknolojisi ile tıkalı gözenekler temizlenir.
Özellikle T bölgesi ve varsa akne alanlarına uygulanır. Beta Hidroksi Asit çeşidi olan salisik asit içerir. İçeriğinde bulunan Bal Ekstresi ve Pentilen Glikol cildi nemlendirir. Erkeçsakalı Çiçeği Ekstresinin ise cildi yatıştırıcı etkisi vardır.

Vortex-Boost
Cildin problemine göre uygun solüsyonlar kullanılarak ince çizgiler, cilt tonu düzensizlikleri, lekeler v.s. tedavi edilir.
Cilt lekeleri için Alfa Arbutin & Bearberry ekstresi içeren Britenol™ Serum kullanılır, bu ekstre melanin üretimini dengeler. İçeriğindeki C Vitamini de melanin üretimini engeller.
Ciltteki ince çizgi ve kırışıklıklar için ise DermaBuilder™ Serum kullanılır. Cildi onaran ve yenileyen Asertil Oktapeptiid-3 içerir.

Vortex-Fusion
Antiox + Solüsyon cildi besler ve içerdiği antioksidan,peptidler ve hyaluronik asit bileşenleri ile cildi korur.
Bu serum cildi nemlendiren Hyaluronik Asit içerir. Ayrıca At Kestanesi Ekstresi ve Camellia Sinesis gibi güçlü Antioksidanlar, A ve E vitaminleri ile desteklenen bu serum cildi besler.
Hassas ciltler için düşük molekül ağırlıklı Hyaluronik asit içeren Antiox 6 Solüsyon önerilir.

Devam/Koruma
Tedavi sonuçlarının kalıcı olabilmesi için uygulamada kullanılan ürünler ile aynı içeriklere sahip günlük bakım ürünlerinin kullanılması önerilir.

HydraFacial Uygulama Süresi Ne Kadardır?

Uygulama cildin ihtiyacına göre 20-30 dakika sürmektedir.

bursa amerikan cilt bakımı hydrafacial