Bursa Kalıcı Makyaj

Bursa Batık Tırnak Tedavisi
22 Nisan 2019
Lazer Yöntemiyle Tırnak Mantarı Tedavisi
29 Şubat 2020

Bursa Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj Nedir?

‘’Micropigmentation’’ olarak da bilinen kalıcı makyaj uygulaması, son dönemde kadınların sıkça tercih ettiği çok özel uygulamalardan bir tanesidir. Burada yapılan asıl işlem ise pigmentlerin, özel iğneler yardımı ile cildin alt kısmına entegre edilmesidir. Deri altına inilerek yapılan bu işlem sonucunda eyeline, dipliner ve dudak içi renklendirme gibi birçok çalışmaya imza atılabiliyor ve daha da önemlisi yapılan bu makyaj uzunca bir süre yüzünüze hakim oluyor.

Birçok kaynakta ‘’Semi Permanent Makeup’’ olarak da adlandırılan kalıcı makyaj uygulaması sayesinde makyaj yapma derinden kurtulacaksınız. Bu uygulamanın estetik ana başlığı altında uygulandığını da hatırlatmak gerekiyor.

Bursa kalıcı makyaj hizmeti veren çok sayıda güzellik merkezi var ve bu konuda fazlasıyla başarılı olduklarını da belirtmek isteriz.

bursada kalıcı makyaj yapan yerler

Kalıcı Makyaj Ne Kadar Süre Ciltte Kalıyor?

Kalıcı makyaj Bursa araması yaptığınız takdirde bu soruya verilen çok sayıda farklı yanıt olduğunu göreceksiniz. Özellikle 5 ila 6 yıl gibi sürelerden bahsediliyor ancak bunun tamamen yalan olduğunu belirtmek isteriz. Cilt yapınıza ve uygulanacak olan makyaj türüne bağlı olarak süreler değişiklik gösterecektir ve bu konuda uzmanlardan bilgi almanız çok daha doğru ve sağlıklı olacaktır.

Bursa’da kalıcı makyaj yapan güzellik merkezleri sayısı her geçen gün biraz daha artıyor ve talebe bağlı olarak bu firmaların ismini daha sık duyacağımızı düşünüyoruz.

Kalıcı Makyaj Hangi Bölgelere Uygulanır?

Yüz bölgesinin bütününü kapsayan Bursa kalıcı makyaj uygulaması ile birlikte sizler de her gün makyaj yapma derinden kurtulacaksınız. Dudak bölgesine olduğu gibi kaş ve göz bölgesi de bu uygulamadan nasibini alıyor. Son dönemin en popüler yöntemlerinden bir tanesi ve yalnızca cemiyet hayatındaki kadınlar değil, iş dünyasındaki kadınların da sıkça tercih ettiği özel bir uygulama olduğunu belirtmekte fayda var.

Bursa’da kalıcı makyaj yapan güzellik merkezleri ile iletişime geçerek sizler de randevularınızı alabilir ve Bursa kalıcı makyaj uygulaması ile birlikte cildinizi daha hoş bir görüntüye kavuşturabilirsiniz.

Kalıcı Makyaj Uygulaması Esnasında Ağrı ya da Acı Hissedecek miyim?

Bursa kalıcı makyaj uygulamalarında herhangi bir acı ya da ağrı durumu ile karşı karşıya gelmezsiniz. Kaş aldırırken yaşadığınız hafif sızı durumunu mutlaka hatırlıyorsunuz ve kalıcı makyaj uygulamasında da aynı histen bahsetmek mümkündür. Oldukça kolay bir uygulama ve etkisini uzunca bir süre gösteriyor olması da kadınları bu makyaj türüne daha yakın hale getiriyor diyebiliriz. Tek seanslık uygulama neticesinde sizler de sık sık makyaj yapmaktan kurtulacak ve görsel olarak beklediğiniz görüntüye ulaşacaksınız. Fiyatlar değişiklik gösteriyor ve kalıcı makyaj Bursa şeklinde bir arama yaparsanız eğer farklı güzellik merkezlerinin farklı rakamlar sunduklarını sizler de görebilirsiniz.

Kalıcı Makyaj Uygulaması Sonrası Renk Değişimi Olur mu?

Bursa’da kalıcı makyaj yapan güzellik merkezlerine ait web sitelerini detaylı bir şekilde incelediğimizde bu soruya daha sağlıklı bir biçimde yanıt alabiliyoruz. Kalıcı makyaj uygulamasında cilt tipinize en uygun pigmentler tercih edildiği takdirde herhangi bir şekilde renk değişimi sorunu söz konusu olmayacaktır. Kötü tecrübeler yaşayan birçok kadın var ancak burada en önemi detay pigment seçimi ve daha da önemlisi doğru uygulama biçimidir. Güzellik merkezi seçimlerinizi yaparken daha dikkatli davranmanızı tavsiye ediyoruz ve bu konuda sizlere vereceğimiz bir diğer tavsiye de Estelif Güzellik Merkezi olacaktır.

https://www.estelifguzellik.com/ bağlantısını kullanarak sizler de ilgili sayfaya ulaşabilir ve tüm sorularınıza yanıt aldıktan sonra hiç vakit kaybetmeden randevu sürecini başlatabilirsiniz. Güvenebileceğiniz ve kendinizi emanet edebileceğiniz profesyonel isimler sizleri bekliyor.

6 Comments

 1. Canan Akdağ dedi ki:

  Bende kalıcı makyaj yaptırmayı düşündüğümde herhangi bir ağrı yada acı olmasından korkuyordum. Ama kalıcı makyaj uygulanırken hiçbir ağrı, acı hissetmedim. Bu yüzden de kalıcı makyaja olan ilgim daha da arttı:)

 2. Kübra Ayna dedi ki:

  Her sabah işe giderken makyaj yapmak çok zor ve uğraştırıcı oluyordu.Bu yüzden kalıcı makyaj yaptırmak istedim ve makyajımdan çok memnun kaldım.Kalıcı makyaj sayesinde uzun zamandır makyaj yapma gibi bir derdim olmuyor.

 3. Sanem Güler dedi ki:

  Kullandığınız ürünler cilde zarar verir mi?

  • admin dedi ki:

   Kullandığımız ürünler tamamen Sağlık Bakanlığı onaylı olup hijyen koşulları içerisinde uygulamalarımızı yapıyoruz

 4. Ebrar Yıldırım dedi ki:

  Bende kalıcı makyaj yaptırdım ve 2 aydır kullanıyorum makyajım ilk günkü rengini koruyor. Bu yüzden de kalıcı makyaj uygulamasını çok sevdim 🙂

 5. Elif Karagöz dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesiyle kalıcı makyaj yaptırmaya karar verdim. İyiki yaptırmışım makyajımdan çok memnunum. Bursada en iyi kalıcı makyaj yapan yer olduğunu söyleyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir