Soprano Buz Lazer Bursa

Akne İzi Tedavisi
18 Mayıs 2018
Sivilce Tedavisi Yöntemleri Nelerdir?
3 Temmuz 2018

Soprano Buz Lazer Bursa

Soprano buz lazer Estelif Güzellik merkezimiz tarafından uygulanan lazer tekniklerinin başında gelmektedir. Özel soğutucu mekanizmasıyla işlem sırasında kişiye ağrısız ve acısız bir uygulama sunmaktadır. Soprano buz lazer alanında eğitim almış ekip arkadaşlarımız tarafından sorunsuz bir şekilde uygulanan teknik pürüzsüz ve kusursuz bir cilde sahip olmak için tercih etmeniz gereken epilasyon çeşitleri arasında.

 

Buz Lazer Bursa

Soprano buz lazer her mevsim uygulandığı gibi koyu renk ten rengine sahip kişilere de uygulanmaktadır. Uygulanan seans ve süreler kişinin cilt tipine göre değişiklik göstermektedir. Özel başlıkları sayesinde en küçük bölgelere bile ulaşabilen cihaz tüm vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulmanızın en iyi yöntemidir. Estelif Güzellik soprano buz lazer epilasyon konusunda kendini ispatlamış güzellik merkezlerinden biridir.

buz lazer bursa

Buz Lazer Nerede Yaptırılır?

Vücudun tüm bölgelerine uygulanabilir olması erkekler tarafından da tercih edilme sebebidir. Kadınlar kadar erkekler de dış görünüşlerine önem vermektedir. Özellikle yaz ayları yaklaşırken erkekler de cildinin pürüzsüz ve temiz bir görünüme kavuşmasını istemektedir. Soprano buz lazer göğüs, sırt, kol, bacak, yüz gibi vücudun birçok bölgesine uygulanabildiği için kadın erkek herkese uygulanabilmektedir.

Sizler de  epilasyon için soprano buz lazer tekniğini tercih ediyorsanız www.estelifguzellik.com adresimizi ziyaret ederek merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Estelif Güzellik merkezi olarak birçok lazer epilasyon tekniğinin uygulandığı merkezimizde uzmanlarımız tarafından hangi tekniğin daha doğru olacağına karar verildikten sonra epilasyon işleminiz gerçekleştirilmiş olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir