Bursa Leke Tedavisi Uygulamaları

Buz Lazer Tedavisini Bursa’da Uygulayan Güzellik Merkezleri
6 Ağustos 2018
Soprano Lazer Nedir?
16 Ekim 2018

Bursa Leke Tedavisi Uygulamaları

Bursa’da Leke Tedavisi Yapan Yerler

Cildinizdeki lekeler, sağlık sorunlarını tetikleyecek bir boyuta ulaşmasa da görsel olarak sizleri rahatsız edici boyutlara ulaşabilir. Leke tedavisi günümüzde mümkün hale gelmiş durumda. Bursa’da bu hizmeti sunan çok sayıda güzellik merkezi var ve cilt yapınıza uygun yöntemler ile birlikte kısa sürede lekelerden kurtulabiliyorsunuz. Cildinizin ne kadar değerli olduğunu biliyorsunuz ve ona hak ettiği değeri de vermek zorundasınız. Aksi takdirde siviliceler ve lekeler yüzünden görsel olarak çok daha rahatsız edici bir görüntü karşınıza çıkacaktır.

Güneş Lekeleri Nasıl Çıkar

Yoğun güneş ışınları cildinize direkt etki edebiliyor ve lekelerin en önemli nedenleri arasında gösteriliyor. Güneş kremleri bu bağlamda en büyük yardımcınız olacaktır ancak günlük cilt bakımını da ihmal etmemenizde fayda var. Bakım kremleri ile birlikte cildinizin dengesini koruyabilir ve daha sağlıklı bir cilt yapısına sahip olabilirsiniz.

Bursa Sivilce Tedavisi

Bursa leke ve sivilce tedavisi hakkında da birkaç şey söylemek gerekiyor. Estelif Güzellik Merkezi ile daha önce tanıştınız mı bilmiyoruz fakat sivilce tedavisi denilince Bursa’da bu konuda en profesyonel yardımı sunsan adrestir. Beklentilerinizi tam manasıyla karşılayacak ve hayal ettiğiniz cildi sizlere sunacaktır. Leke tedavisinde uyguladıkları lazer yöntemi ile birlikte cildinizi pürüzsüz bir hale getiriyor ve bunu da tek seansta ortaya koyuyorlar. Uygun fiyatları ile de dikkatleri üzerine çeken güzellik merkezini sizler de listelerinize dahil edebilir ve uygun zamanda ziyaret edebilirsiniz. Güzel bir cilt sizin de hakkınız.

8 Comments

 1. Zeynep Sarsılmaz dedi ki:

  Önceden sivilcelerim yüzünden kötü ve rahatsız edici bir görüntü vardı cildimde, aynalara küsmüştüm ama şimdi çok daha rahatım ve gerçekten tek seansta tüm sivilcelerden kurtuldum

 2. Sibel yılmaz dedi ki:

  Daha önce denediğim leke tedavilerinden sonuç alamamışken Elif Hanım ile başladığım leke tedavisinden aldığım sonuç sonuç için tüm güler yüzü ilgisi alakası ve samimiyeti için çok teşekkür ederim. Kesinlikle içiniz rahat bir şekilde kendinizi ESTELİF Elif Hanım a emanet edebilirsiniz. ?

 3. Ebru Kavuk dedi ki:

  Sivilce ve leke tedavisi uygulanırken ağrı ya da acı oluyor mu?

 4. Selin topbaş dedi ki:

  Cildimdeki lekeleri elif hanım sayesinde giderdim kendisine çok teşekkür ediyorum işlerinde çok iyiler Bursa’da leke tedavisi ‘nde 1. Numara

 5. Ezgi Öden dedi ki:

  Gerçekten çok uygun ve güvenilir bir güzellik merkezi. Yüzümdeki lekelerden kurtuldum ve hayalimdeki cilde sahip oldum çok teşekkür ederim 🙂

 6. Hacer Saraçer dedi ki:

  Bursa’da en iyi güzellik merkezi diyebilirim.Hem beni rahatsız eden lekelerden kurtulduğum için hemde güler yüzlü ve ilgili davrandıkları için Estelif güzelliğe çok teşekkür ederim.

 7. Nevin Kara dedi ki:

  yüzümdeki sivilceler beni çok fazla rahatsız ediyordu ama şimdi sivilcelerden eser kalmadı.Çok mutluyum ve Estelif güzellik merkezine çok teşekkür ediyorum:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir