Akne İzi Tedavisi

Bursa Akne Tedavisi
25 Nisan 2018
Soprano Buz Lazer Bursa
24 Mayıs 2018

Akne İzi Tedavisi

Leke tedavisi deyince akla ilk gelen güzellik merkezi olan Estelif Güzellik Bursa’nın en çok tercih edilen güzellik merkezlerinden biridir. Lazerle leke tedavisi güneş lekesi, çiller, yaşlılık lekeleri, et benleri ve doğum lekelerinden kurtulmanın en etkili yoludur. Akne izi tedavisi bursa aramalarında Merkezimizde lazer uygulamaları eğitimi almış kişiler tarafından hizmet verilmektedir. Uygulamalar cildin yapısına, lekenin cinsine ve derinliğine göre gerçekleştirilmektedir.

Lekeler doğuştan olabildiği gibi zamanla zararlı güneş ışınlarına maruz kalmaktan da oluşabilir. Ergenlik döneminde oluşan sivilcelerin tedavi edilmemesi ya da sıkılması gibi etkenlerden de lekeler oluşur. Bunun için cildimizi dış etkenlerden korumak ve her zaman temiz tutmak çok önemli. Özellikle kadınların makyaj konusunda daha hassas olması gerekmektedir. Kullanılan  ürünlerin kalitesine  ve bitkisel olmasına özen göstermeleri gerekir. Kesinlikle uyumadan önce makyajlarını temizlemeleri gerekir. Özellikle yaz aylarında güneşten koruyucu ürünler kullanılmalıdır.

 

Leke Tedavisi Bursa

Tüm bunlara dikkat edilmediğine ciltte akneler oluşur ve bunlar da zamanla lekeye dönüşür. Bu lekeler de psikolojik olarak olumsuz etkiler yaratır. Merkezimize gelen her kadında aynı etkiyi görerek bunu deneyimliyoruz. Leke tedavisi uyguladığımız her işlemin  sonunda mutlu ve özgüvenli bir şekilde ayrılan misafirlerimizi görmek en az sizin kadar bizi de mutlu ediyor.

Cilt tipine göre uygulanan leke tedavisi hakkında bilgi almak için www.estelifguzellik.com adresimizi ziyaret edebilir, telefonla randevu alabilirsiniz. Estelif Güzellik merkezi olarak sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir